10 būdų mesti svorį - REVÙ CLINIC

Mesti svorį

Verta paskaityti

Main Menu Noriu mesti svorį! Apie motyvaciją ir rezultato kainą Situacija, kada pasižadame nuo pirmadienio keisti savo gyvenimą, tikriausiai iki skausmo pažįstama kiekvienam.

Tačiau ką daryti, kad tas pirmadienis tikrai ateitų ir galų gale žengtume lemtingą žingsnį užsibrėžto tikslo link? Kaip pradėti mesti svorį? Ką daryti, kad rastume motyvacijos siekti savo tikslų? Ir kodėl svarbu įsivertinti rezultato kainą? Sveikatos psichologė Ieva Vasionytė. Norite mesti svorį?

Metant svorį patariama valgyti šiuos 20 produktų

Pagalvokite apie vidinę motyvaciją Šį video galvojau daryti apie tikslų siekimą apskritai ir skirti žmonėms, kurie savo gyvenime nori kažką keisti. Tačiau, manau, kad galima šią temą sukonkretinti per vieną pavyzdį, o kam tai bus aktualu, galės pritaikyti ir kitose srityse.

mesti svorį

Tikriausiai vienas populiariausių dalykų, ką žmonės sau pasižada ir ką nori savo gyvenime keisti, yra jų kūnas. Pradėti sportuoti, keisti mitybą, mesti svorį ir panašiai. Galbūt šia tema jau nelabai galimą ką nors naujo pasakyti, nes jau prikalbėta labai daug.

Vis dėlto pabandysiu atkreipti dėmesį į dalykus, kurie aktualūs man pačiai ir kurie man atsakė į labai daug klausimų.

Kategorijos

Vienas iš jų — dėl ko mes tai darome. Kitas — kokia vis dėlto yra to kaina ir kokią esame pasiryžę ją mokėti. Tad pradedant nuo motyvacijos, kiekvienas tikslas, kurį sau išsikeliame, taip pat ir svorio metimas, turi kažkokį pagrindą, dėl ko mes tą darome. Šis mūsų mesti svorį dažnai nulemia sėkmę.

Nežinau, ar esate girdėję, bet motyvacija pagal tam tikras teorijas yra skirstoma į vidinę ir išorinę. Vidinė motyvacija yra tuomet, kai darau ką nors dėl to, kad noriu, man patinka pati veikla. Pavyzdžiui, jei tai yra sportas, mane veža pati fizinė veikla, man patinka šokti ir tiesiog mėgaujuosi pačiu procesu.

Arba vyrai žaidžia krepšinį ir antradienio vakarais pasiskiria laiką sau ir su draugais išeina pažaisti krepšinį. Tai — vidinė motyvacija, kai darome kažką dėl to, kad labai norime ir pats procesas mums patinka.

Nuorodos kopijavimas

Tad kai ką nors darome vedini šios vidinės motyvacijos, tai einasi labai lengvai ir mes net nelabai mąstome apie tai, mesti svorį kažkas gali būti sunku, nepasiseks ar panašiai. Tai — pati stipriausia motyvacijos forma.

  1. 30 patarimų, kaip numesti svorio | Moterų sporto klubas "Figurėja"
  2. Noriu mesti svorį! Apie motyvaciją ir rezultato kainą - Aš ir psichologija
  3. Kofeinas sulėtina svorio metimą

Dėl savęs ar kitų? Kitas motyvacijos tipas yra išorinė motyvacija.

PALIESIAUS KLINIKA VILNIUJE

Čia gali būti keli variantai. Pati silpniausia motyvacija yra tada, kai mes kažką darome tam, kad išvengtume bausmės arba gautume kokį nors materialinį atlygį.

mesti svorį

Tai gali būti tuomet, jei mums kažkas mokėtų už tai, kad eitume sportuoti ar sveikai maitintumėmės. Tarkim, gydytojas pasakė, kad reikia mesti svorį. Tuomet mes nuovargis akių deginimas ir sveikai maitinamės dėl to, kad gydytojas taip pasakė.

mesti svorį

Tad ši motyvacijos mesti svorį yra pati silpniausia ir jei kažką darome tik dėl to, kad negautume pylos ar kad gautume pinigų, tai labai lengvai gali dingti ir mes metame šį užsiėmimą. Kita motyvacijos rūšis yra tada, kai kažką darome vedini kaltės jausmo arba tai susiję su įvaizdžiu.

Kai kažką darome tam, kad gerai pasirodytume kitų akyse.

Nuorodos kopijavimas Tai yra vienintelis realus ir efektyvus būdas numesti svorio, nes nesukuriant kalorijų deficito svoris kristi negali. Arba mes suvalgome daugiau kalorijų nei sudeginame, taip skatindami svorio prieaugį, arba suvalgome tiek, kiek išjudame, taip išlaikydami esamą svorį. Jei kalorijų suvalgome mažiau nei sunaudojame paros metu, svoris pradeda kristi žemyn. Tačiau reikia nepamiršti ir kitų faktorių, kurie xiumin prieš svorio metimą lengviau sukurti naujas bern svorio kalorijų deficitą ir efektyviau naudoti maistines medžiagas organizme. Metant svorį patariama valgyti šiuos 20 produktų Sportas — tai antras jūsų ginklas, padedantis siekti tikslo.

Tai gali būti, pavyzdžiui, jei norime mesti svorį, kad sutuoktinis mus įvertintų, matytų gražius ir nepaliktų.